فرنگی کار سنگین وزن کشورمان قهرمان جهان شد.

«میرزازاده» با شکست غول ترکیه‌ای به مدال طلا رسید

به گزارش کرمان رسانه، در وزن ۱۳۰ کیلو امین میرزازاده در فینال این وزن به مصاف رضا کایالپ کشتی گیر پر عنوان ترکیه ای رفت.

رضا کایالپ که خورجینی از مدالهای مختلف این وزن را در کشتی فرنگی دارد در دیدار فینال و در برابر میرزا زاده کشتی گیر خوزستانی ایران در حالی به میدان آمد که سال قبل در فینال موفق شده بود با نتیجه یک بر یک  میرزازاده را شکست دهد و سالن کشتی بلگراد برای دومین بار پیاپی میزبان دیدار فینال این دو کشتی گیر دررقابت های جهانی باشد. رقابت دو کشتی گیر بعد از یک دقیقه وسی ثانیه با اخطار داوران به میرزازاده با نتیجه یک بر صفر به نفع حریف ترکیه ای شد.

تلاشهای رضا کایالپ برای فیتو در خاک و رو کردن میرزازاده به نتیجه نرسید تا  وقت اول کشتی با نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.

تمام برنامه های میرزازاده برای گرفتن اخطار برای کایالپ با تلاشهای کشتی گیر ترکیه ای در وقت دوم برعکس نتیجه داد تا داوران دوباره به میرزاده اخطار بدهند.

امین که نتیجه را از دست رفته می دید ، پای رضا را از تشک خارچ کرد و نتیجه را دو بریک کرد، در حالی که شش ثانیه به پایان کشتی باقی مانده بود امین دوباره پای رضا کایالپ را از تشک خارج کرد و بالاخره موفق شد کشتی را با قدرت به پایان برساند و قهرمان جهان شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://kermanrasanehonline.ir/?p=9609

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: