با حضور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور دبستان دخترانه ۱۲ کلاسه «شهدای دانش آموز ۱۳ دی» کرمان با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

مدرسه شهدای دانش‌آموز ۱۳ دی کرمان افتتاح شد

 «دبستان ۱۲ کلاسه دخترانه شهدای دانش آموز ۱۳ دی» بعد از ظهر امروز  با حضور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و استاندار کرمان در زمینی به مساحت ۴ هزار و ۳۰۰ متر مربع با زیربنای هزار و ۳۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان از محل طرح تخریب و بازسازی مدارس در خیابان خرمشهر شهر کرمان به بهره‌برداری رسید.

حمیدرضا خانمحمدی رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: دشمن با این اتفاق و حرکت ناجوانمردانه سرعت محو شدن خود را چند برابر کرد، دشمنان سفاک چون نتوانستند در میدان عملی جنگ وارد مبارزه با ما شوند، به همین دلیل این حادثه تلخ را بین زائران شهید سلیمانی رقم زدند.

وی با اشاره به اینکه بنده به اتفاق بسیاری از همکاران در روز ۱۳ دی ۱۴۰۲ در گلزار شهدای کرمان بودم، بیان کرد: در آن روز به چشم خود دیدم چگونه توصیف حاج قاسم در خصوص مردم کرمان تجلی دارد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه در ملاقات دانش آموزان مجروح این حادثه، دانش آموزی را دیدم که حال خوبی نداشت و نمی‌توانست درست صحبت کند، گفت: این دانش آموز همین که اسم حاج قاسم را شنید واکنش نشان داد و این موضوع نشان می‌دهد سن پیروی از مکتب شهدا و استکبارستیزی پایین آمده و این مهمترین اتفاق است.

وی با اشاره به افتتاح دبستان دخترانه ۱۲ کلاسه «شهدای دانش آموز ۱۳ دی»  گفت: این مدرسه با پیشرفت ۴۵ درصد ظرف یک ماه آماده بهره‌برداری شد و این از برکت خون شهدای دانش آموز است؛ هر خشت این مدرسه با توسل به نام شهدا گذاشته شده است، به قول حضرت امام (ره) تا اسلام هست و تا جبهه حق و باطل هست جهاد و مبارزه هم هست.

به گزارش تسنیم، دبستان دخترانه ۱۲ کلاسه «شهدای دانش آموز ۱۳ دی» با حضور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و استاندار کرمان با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات طرح تخریب و بازسازی مدارس در زمینی به مساحت ۴۳۰۰ مترمربع با زیربنای ۱۳۰۰ مترمربع در خیابان خرمشهر کرمان به بهره برداری رسید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://kermanrasanehonline.ir/?p=9670

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: