طی یک سال اخیر؛چندین تیم تروریستی در کرمان مورد ضربه سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار گرفت

رییس‌کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه خوشبختانه سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات اشراف اطلاعاتی خوبی بر مسائل مختلف امنیتی دارند، گفت: چندین تیم تروریستی طی یک سال اخیر در این استان مورد ضربه سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار گرفتند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کرمان، حجت الاسلام حمیدی روز شنبه در جمع پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان به جنایت دلخراش گلزار شهدای کرمان اشاره کرد و افزود: طی یک سال اخیر با اقدامات به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه و اداره کل اطلاعات استان چندین تیم تروریستی در این استان مورد ضربه قرار گرفتند و قبل از هرگونه عملیات تروریستی عوامل ناامنی شناسایی و دستگیر و تیم ها متلاشی شده اند. وی به اشراف کامل سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات بر موضوعات امنیتی استان کرمان اشاره و تصریح کرد: باید تلاش کنیم حتی یک مورد اقدام ناامنی نیز در استان کرمان و کشور صورت نپذیرد. رییس کل دادگستری استان کرمان اظهار داشت: دستگاه قضایی این استان همواره حمایت و پشتیبانی از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی را در دستور کار خود قرار داده است.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی ادامه داد: خوشبختانه تعامل، همکاری، هماهنگی و هم افزایی خوبی بین جامعه اطلاعاتی کشور وجود دارد و بایستی این ارتباطات روز به روز تقویت شود.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان با اعلام اینکه سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان جز رده های موفق در کشور است، گفت: بسیاری از مردم و مسئولان از اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی به دلیل محرمانه بودن مطلع نمی شوند اما همواره ما و مردم قدردان اقدامات شبانه روزی و مجاهدت های خاموش شما سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت جامعه هستیم.

حمیدی افزود: دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و تلاش می کند در شرایطی که توان حمله نظامی مستقیم به کشور را ندارد از طریق تقویت و تجهیز گروهک های ضدانقلاب و تروریستی در کشور ایجاد ناامنی کند و این کار سیستم های اطلاعاتی و امنیتی را دوچندان می کند.

رییس شورای قضایی استان کرمان به سالروز فرمان حضرت امام خمینی (ره) در تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: یکی از ماندگارترین تصمیمات امام راحل (ره) دستور ایشان مبنی بر تشکیل سپاه پاسداران بود و امروز پس از چند دهه شاهد برکات این تاسیس ماندگار هستیم و مردم به خود می بالند که چنین سپاه مقتدری در کشور وجود دارد.

حجت الاسلام حمیدی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران امروز تنها در بخش نظامی در اوج اقتدار نیست بلکه شاهد اقدامات بسیار بزرگی از سوی سپاه در زمینه های مختلفی از جمله محرومیت زدایی و سازندگی در کشور هستیم.

وی تصریح کرد: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه با دشمن هیچ ابایی ندارد و عملیات غرورآفرین نیروهای مسلح علیه رژیم غاصب صهیونیستی حاوی پیام مهمی به کشورهای منطقه و جهان بود و آن اینکه ایران اسلامی در تامین امنیت شهروندانش با کسی مماشات و تعارف ندارد و دشمنان ما این پیام را دریافت کرده اند و قطعا محاسبات دنیا از این پس تغییر خواهد کرد.

رییس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: اقدامات اخیر نیروهای مسلح موجب تقویت انسجام ملی در کشور شده و باید از این فرصت در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم بهره برد.

وی با بیان اینکه همانگونه که نیروهای مسلح ما در عرصه عمل افتخارآفرین هستند، افزود: در عرصه اطلاعاتی نیز نیروهای امنیتی ما در وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در حال مبارزه با سرویس های اطلاعاتی کشورهای متخاصم هستند.

آراء قاطع پرونده‌های امنیتی موجب ایجاد امید در جامعه می شود رییس سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان نیز با بیان اینکه حمایت ها و پشتیبانی های دستگاه قضایی همواره به ما در انجام ماموریت ها کمک کرده و نقش تعیین کننده ای در موفقیت آمیز بودن کارها داشته است اظهار داشت: در پرونده های امنیتی و بزرگ صدور آرا قاطع از سوی قضات شجاع و انقلابی استان کرمان موجب ایجاد امید در جامعه و انگیزه برای همکاران ما برای انجام سایر ماموریت ها در سازمان اطلاعات سپاه استان می شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://kermanrasanehonline.ir/?p=9981

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: