پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

دولت باید به وضعیت فجیع قاچاق سوخت و اتباع در کرمان پایان دهد.

پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس با اشاره به وضعیت فجیع قاچاق سوخت و اتباع در استان کرمان، گفت: باید هر چه سریع‌تر به این وضع فجیع پایان داده شود.

محمدمهدی زاهدی در جلسه شورای اداری استان کرمان که با حضور احمد وحیدی وزیر کشور برگزار شد، با بیان اینکه امروز بازدیدی را از یکی از بخش‌های عشایری استان کرمان داشتم، اظهار داشت: راین در مسیر ترانزیت و قاچاق بنزین و اتباع قرار دارد.

وی با اشاره به وجود ایست و بازرسی مرصاد در نزدیک راین، بیان کرد: امروز در محورهای نزدیک به این ایست و بازرسی منظره‌های بدی را شاهد بودم که شایسته کشور ما نیست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ماشین‌های زیادی در این محور در روز روشن در حال قاچاق اتباع بیگانه بودند، گفت: این خودروها تعداد زیادی از اتباع بیگانه غیر مجاز را در نزدیکی ایست و بازرسی پیاده کرده و در جای دیگر سوار می‌کردند.

وی با اشاره به صحنه فجیع دیگری که در یکی دیگر که در فاصله بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ متری ایست و بازرسی مرصاد شاهد آن بود، بیان کرد: تعداد ۵۰ تا ۶۰ ماشین قاچاق سوخت در این محدوده ایستاده بودند.

زاهدی با اشاره به اینکه سرهنگ خالقی فرمانده انتظامی شهرستان کرمان نیز در این ایست و بازرسی حاضر بود، گفت: فرمانده انتظامی شهرستان کرمان به من گفت که در ارتباط با ماشین‌های سوخت بر دست ما بسته است و این نگرانی وجود دارد که هر اقدام ما منجر به اتفاق ناگوار و فاجعه‌ای بزرگی شود.

وی با بیان اینکه نیاز است برای مقابله با این معضل فکر اساسی شود، افزود: باید در شورای هماهنگی سران قوا مصوباتی در این ارتباط گرفته شود که پلیس بتواند برای مقابله با آنها کاری بکند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر بخواهیم منتظر مصوبه مجلس بمانید که برای مقابله با این معضل کار اساسی انجام دهد، به این زودی امکان پذیر نیست، گفت: باید هر چه سریع‌تر به این وضع فجیع پایان داده شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://kermanrasanehonline.ir/?p=9612

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: