جمهوری اسلامی ایران سیلی محکمی به رژیم غاصب صهیونیستی زد.

امام جمعه کرمان گفت: جمهوری اسلامی ایران سیلی محکمی به رژیم غاصب صهیونیستی زد و هر حماقت آنها پاسخی محکم‌تر به دنبال خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری کرمان رسانه، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی شب گذشته در جلسه شورای اداری استان کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهید زاهدی و همراهانش، اظهار داشت: حمله مقتدرانه نیروهای مسلح کشورمان به رژیم اشغالگر اسرائیل مهمترین و بزرگترین عملیاتی است که در قرن اخیر اتفاق افتاد و جمهوری اسلامی و اقتدار آن را در معرض دید جهان گذاشت و اجرا شد.

وی با بیان اینکه این عملیات از جنبه‌های مختلف حائز اهمیت است، گفت: قدرت نظامی و بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران در این عملیات به نمایش گذاشته شد؛ عملیات وعده صادق بسیار دقیق، حساب شده، موثر، بازدارنده و نشان‌دهنده قدرت نظام اسلامی بود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه این عملیات از جنبه نرم‌افزاری نیز اهمیت دارد و باعث شادی دل مردم کشور و مسلمانان جهان شد، ادامه داد: در اقصی نقاط کشور بعد از این عملیات جشن گرفتند.

وی با بیان اینکه جنبه دیگر این عملیات بخش اطلاعاتی آن است که عملیاتی با این حجم از هماهنگی و دقت اجرا شود و به اهداف خود برسد، افزود: دقت، سرعت و اشراف اطلاعاتی در عملیات وعده صادق مشهود بود.

علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران سیلی محکمی به رژیم غاصب صهیونیستی زد، گفت: امیدوار هستیم که اسرائیل درس بگیرد و مجدداً حماقت نکند چرا که هر حماقت آنها پاسخی محکم‌تر به دنبال خواهد داشت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://kermanrasanehonline.ir/?p=9905

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: