در جلسه امروز شورای شهر کرمان کلیات بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری کرمان به مبلغ ۷۸ هزار و ۳۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال تصویب شد.

تصویب کلیات بودجه ۱۴۰۳ شهرداری کرمان در شورای شهر

 جلسه علنی شورای شهر کرمان صبح امروز با حضور علیرضا نادری رئیس شورای شهر کرمان، حسین چناریان، فتح‌الله مویدی، محمد امینی‌زاده، منصور ایرانمنش، سیدمحمد موسوی، محمدرضا کمساری، محمدامین شمسی، محمود بابایی و سیدمحمدصادق تقوی اعضای شورا و محسن تویسرکانی شهردار کرمان در محل شورا برگزار و کلیات بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری کرمان به مبلغ ۷۸ هزار و ۳۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال تصویب شد.

در این جلسه محمد نادری رئیس شورای شهر کرمان در این جلسه با اشاره به آیات قرآن تلاوت شده در جلسه، اظهار داشت: از خدا می‌خواهیم که ما را از کسانی قرار دهد که اگر حرف حقی می‌زنیم، عامل به آن باشیم.

وی با بیان اینکه امروز سالگرد تعطیلی سفارت رژیم غاصب اسرائیل در تهران و استقرار سفارت فلسطین به جای آن است، گفت: امروز می‌بینیم دنیا به دنبال محو اسرائیل از جهان است و ان‌شاءالله به زودی شاهد آن باشیم.

رئیس شورای شهر کرمان با اشاره به اینکه بعد از آمدن شهردار جدید هیچ دوگانگی در امور شورا و شهرداری و تصویب مصوبات وجود ندارد، افزود: همراهی کامل اعضای شورا با شهرداری وجود دارد تا انشاءالله شاهد توسعه و آبادانی و رضایتمندی مردم باشیم.

در این جلسه منصور ایرانمنش عضو شورای شهر کرمان، با بیان اینکه در ساخت مسکن ملی در شهر کرمان نسبت به سایر مراکز استان‌ها عقب هستیم، گفت: در جلسات متعدد این عقب‌ماندگی تذکر داده شده و متاسفانه هیچکس هم پاسخگو نیست.

وی با بیان اینکه انتظار می‌رفت جلسات طرح نهضت ملی مسکن در کرمان به صورت هفتگی برگزار و گزارش پیشرفت به مردم داده شود، گفت: در حال حاضر گلایه مندی زیادی از سوی مردم به‌ویژه ثبت‌نام کنندگان این طرح در شهر کرمان وجود دارد.

حسین چناریان عضو دیگر شورای شهر کرمان با بیان اینکه در ماه پایانی سال قرار داریم، اظهار داشت: نیاز است لایحه عوارضی به مردم اطلاع‌رسانی شود که در شورا تصویب شده است.

وی با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر کرمان کار خود را انجام داده و اقدامات انجام شده باید اطلاع رسانی شود، ادامه داد: برای سال ۱۴۰۳ مبلغ ۷۸ هزار و ۳۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بودجه سال آینده شهرداری کرمان با حدود ۸۰ درصد افزایش بودجه تصویب شده است که جزئیات بودجه بعداً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

محسن تویسرکانی شهردار کرمان در این جلسه با بیان اینکه مراسم جشن کارگری توسط شهرداری مناطق در حال برگزاری است، اظهار داشت: حضور اعضای شورای شهر در این برنامه‌ها می‌تواند امیدبخش باشد که درخواست داریم در این جشن‌ها شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه در راستای ایجاد تعامل و همکاری در آبادانی شهر جلساتی با اقشار مختلف مردم در حال برگزاری است، گفت: در این جلسات هم نیاز است اعضای شورای شهر شرکت کنند و نظرات را بشنوند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://kermanrasanehonline.ir/?p=9664

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: