آیین افتتاحیه شهربازی کرمان / هزینه و سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد ریالی برای بازگشایی شهربازی

به گزارش پایگاه خبری کرمان رسانه، شهربازی کرمان همزبان با ولادت باسعادت امام حسن مجتبی با حضور شهردار کرمان، شهروندان کرمانی و مهمانان نوروزی دیار کریمان افتتاح گردید.

سرپرست شهرداری کرمان: برای بازگشایی شهربازی کرمان، ۱۰۰۰ میلیارد ریال هزینه و سرمایه‌گذاری شده است.

محسن تویسرکانی سرپرست شهرداری کرمان در ادامه آیین بازگشایی شهربازی کرمان ضمن تقدیر از همکارانش در شهرداری کرمان، به‌ویژه مدیر شهربازی و معاون خدمات‌شهری شهردار گفت: از زحمات شبانه‌روزی همکارانم در شهربازی که به مدت دوماه به طول انجامید تا این محیط را فراهم کنند، سپاسگزارم. وی ادامه داد: اعتقاد داشتم باید شهربازی کرمان، در شأن مردم نجیب و خوب کرمان باشد.

سرپرست شهرداری کرمان اظهار داشت: خوشبختانه شهربازی کرمان در حال تغییر است و در دوماه گذشته وقتی تصمیم گرفتیم این محیط ارتقا پیدا کند، ۱۰۰۰ میلیارد ریال هزینه و سرمایه‌گذاری انجام شد.

تویسرکانی افزود: علاوه بر سرمایه‌گذار، بخش قابل توجهی از محل اعتبارات شهرداری کرمان نیز در شهربازی هزینه شد تا فضای خیلی خوبی ایجاد شود. وی با بیان اینکه اعتقاد دارم کرمان فقط «با مردم آباد می‌شود»، گفت: اگر مردم به میدان بیایند و از ظرفیت‌های استان استفاده کنیم؛ قطعاً می‌توانیم شهر متفاوتی داشته باشیم.

سرپرست شهرداری کرمان افزود: در مدتی که من در مسند شهردار کرمان هستم؛ همه همکارانم با تمام توان به میدان آمدند و توانستیم قدم کوچکی برای کرمان برداریم.

سرپرست شهرداری کرمان در عین حال بیان کرد: البته این اقدامات برای شهری مثل کرمان کافی نیست؛ چراکه کرمان، شهر زیارتی است و میزبان زائران حاج‌قاسم سلیمانی عزیز هستیم و باید حتماً شهری در شأن زائران عزیز حاج‌قاسم باشد. تویسرکانی افزود: حاج‌قاسم عزیز، همیشه دغدغه امنیت، شادی و رفاه مردم را داشتند؛ ما هم به‌عنوان متولیان شهر، ایجاد شور و نشاط اجتماعی را جزو مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌دانیم و در دستور کار و مدنظر داریم.

سرپرست شهرداری کرمان همچنین از همه کسانی که آیین بازگشایی شهربازی کرمان را رقم زدند، تشکر کرد و گفت: ان‌شاءالله این تحولات در سال جدید ادامه داشته باشد و در سال آینده و در آیین بازگشایی شهربازی کرمان، شاهد اتفاقات و تحولات بیشتری باشیم.

محمود ایرانمنش، معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان نیز، ضمن خیرمقدم به همه مدیران و مردم که در آیین بازگشایی شهربازی کرمان حضور یافتند، از تلاش همکارانش در شهربازی کرمان تقدیر کرد.

لازم به ذکر است؛ آیین بازگشایی شهربازی کرمان، با برنامه‌های متنوع، نورافشانی و موسیقی همراه بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://kermanrasanehonline.ir/?p=9831

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: